pl 791 012 725 Pon - Pt 08:00 - 17:00 Tryńcza 401, 37-204 Tryńcza
Certfikat
2525-CPR-pl19/1149
Najlepsi
w swoim fachu
Numer 1
w regionie
Kontakt

O firmie

Kilka słów o naszej firmie

Historia

Firma Chromostal  z siedzibą w Tryńczy rozpoczęła swoją działalność w 2012 roku, początkowo świadcząc usługi tylko dla klientów indywidualnych. W kolejnych latach działalności nastąpił dynamiczny rozwój zakładu i wejście na rynek regionalny, świadcząc usługi dla dużych firm z branży chemicznej, spożywczej czy budowlanej.

Podstawowym profilem działalności firmy są usługi w zakresie: 

  • spawania i montażu kompletnych instalacji technologicznych
  • wykonawstwa i montażu balustrad, barierek, podjazdów dla osób niepełnosprawnych, zadaszeń
  • kompletnych konstrukcji ze stali nierdzewnej i zwykłej
  • kompleksowa usługa malowania proszkowego

Profil działalności

Zatrudniona kadra spawaczy, ślusarzy i monterów posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyte zarówno w Polsce i za granicą.

Kwalifikacje spawaczy są potwierdzone uprawnieniami zgodnie z normą EN ISO 9606-1:2017-10, AD2000-HP3, co umożliwia im spawanie w metodzie MIG, MAG, TIG.

Firma posiada certyfikat systemu Zakładowej Kontroli Produkcji na zgodność z normą
PN-EN 1090-1+A1:2012, który jest wyznacznikiem najlepszej jakości produkowanych konstrukcji stalowych, a także wdrożoną normę PN-EN ISO 3834-2:2007 wyznaczającą standard jakościowy w obszarze spawania.

Oferujemy szeroki zakres usług, zaczynając od obsługi w zakresie projektowania, doradztwa, rzetelnego wykonania, na serwisie gwarancyjnym i pogwarancyjnym kończąc.

Dobrze rozwinięty park maszynowy zaopatrzony  m.in. w  hydrauliczne norzyce gilotynowe, wypalarkę plazmową CNC, prasę krawędziową, piły taśmowe do cięcia metali, frezarki, tokarki czy nowoczesne spawarki zapewnia nam wykonanie różnego rodzaju prefabrykatów i zmontowanie kompletnych modułów zgodnie
z dokumentacją technologiczną.

Śledząc nowoczesne trendy w budownictwie i idąc naprzeciw oczekiwaniom klientów zakład ulepszył i zmodernizował park maszynowy inwestując w profesjonalną malarnię proszkową oraz kabinę śrutowniczą do prowadzenia procesu obróbki strumieniowo-ściernej

Jesteśmy otwarci na współpracę zarówno z klientami indywidualnymi jak i zakładami przemysłowymi.

Dziękujemy za zainteresowanie się firmą CHROMOSTAL  i zapraszamy do
skorzystania z naszych usług.

Chromostal w Oferteo.pl